Saturday, 20 April , 2024
امروز : شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳ - 12 شوال 1445
شناسه خبر : 911
  پرینتخانه » ورزشی, یادداشت تاریخ انتشار : 28 آبان 1400 - 18:52 | | ارسال توسط :
برای حمایت از کشتی لرستان

آقایان، لطفاً در دسترس باشید!

شاید خیلی‌ها فکر می‌کردند کشتی لرستان که با دست خالی و بدون اسپانسر راهی مسابقات لیگ برتر کشتی کشور شده است ؛ قرار است زنگ تفریح باشد برای قلدرهای مایه‌دارِ کشتی کشور!

اما گوش‌شکسته‌های فرنگی‌کار گویی رگ گردن را گذاشته بودند وسط تُشک، که ایستاده پیروز شوند، تا لوگوی نشسته بر دوبنده‌هایشان ،بیش از گذشته بدرخشد ؛ تا لرستان برخلاف جایگاهش در شاخص‌های اقتصادی اینبار در صدر جدول گروه د مسابقات لیگ برتر کشتی فرنگی ؛ نامش بالاتر از حریفانی باشد که آمده بودند برای بالانشینی!

حالا می دانید ما کجا ایستاده ایم ، وسط نیمه‌نهایی ، وسطِ وسطِ نیمه نهایی ، یک قدم بالاتر!

نیمه‌نهایی را اگر بخواهیم در یک خط بنویسیم یعنی بردن و رسیدن به فینال ،یعنی قهرمان شدن یعنی پایت به فراتر از مرزها باز شدن، این یعنی ها فکر می کنید چند می ارزد برای اسم لرستان!!

آری با دست خالی تا یک جایی می‌شود جنگید، چه در میدان کشتی چه وسط زمین سبز فوتبال چه هر جای دیگری ، اما از انجا به بعد اگر پشتت پُر نباشد ؛ مشت پُر کم می‌اورد در ان میدان نابرابر ؛ که یک جایی به بعد چرک کف دست دیگر چرک نیست؛ پول است ؛ انرژی است ؛ تدارکات است ؛ امکانات است ؛ قدرت است؛ پیروزی است!

حالا زمان حمایت است ؛ بسم‌الله ؛ هرکه هرچه دارد بیاورد وسط ؛ خارج گودنشینی و داد زدن اینجا دیگر دردی دوا نمی‌کند!

آقای مسئول
آقای سرمایه‌گذار
آقای پیشکسوت
آقای رسانه

امروز باید هرچه هنر دارید رو کنید با حمایت از بچه‌هایی که رفتند روی تُشک ؛ زدند ؛ خوردند؛ باختند ، بردند و صعود کردند ؛ عرق تنشان هم خشک شد ؛ اما از شما چه پنهان مزدشان همان هورایی بود که برایشان کشیدیم چرا که فعلاً آنها که باید در دسترس باشند ؛ در دسترس نیستند!

نویسنده : ابوذر بابایی زاده | منبع خبر : عکس: محمدیاراحمدی
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی باشد منتشر نخواهد شد.