Sunday, 21 July , 2024
امروز : یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۴۰۳ - 15 محرم 1446
شناسه خبر : 3017
  پرینتخانه » آخرین اخبار, اجتماعی تاریخ انتشار : 25 بهمن 1400 - 17:29 | | ارسال توسط :

انجام کار خیر از ضرورت های جوامع دینی است

نشست هم اندیشی سرپرست بهزیستی لرستان با مسئول دبیر خانه شورای زکات استان در راستای رسیدگی و حل مشکلات معیشتی مددجویان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی بهزیستی لرستان، نشست هم اندیشی سرپرست بهزیستی لرستان با مسئول دبیر خانه شورای زکات استان در راستای رسیدگی و حل مشکلات معیشتی مددجویان و جامعه هدف بهزیستی برگزار […]

نشست هم اندیشی سرپرست بهزیستی لرستان با مسئول دبیر خانه شورای زکات استان در راستای رسیدگی و حل مشکلات معیشتی مددجویان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی لرستان، نشست هم اندیشی سرپرست بهزیستی لرستان با مسئول دبیر خانه شورای زکات استان در راستای رسیدگی و حل مشکلات معیشتی مددجویان و جامعه هدف بهزیستی برگزار شد.

همایون عمودی زاده سرپرست بهزیستی استان با تاکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت خیرین و نیکوکاران گفت: موضوع احسان، نیکوکاری و انجام کار خیر از ضرورت های جوامع دینی است که لازم است در شرایط فعلی بیشتر به آن پرداخته شود.
وی در ادامه تصریح کرد، در بینش اسلامی انجام امور خیریه از چنان قداست و ارزشی برخوردار است که  هم ردیف با جهاد در راه خدا معرفی گردیده است و در چهارچوب معیارهای اعتقادی دین مبین اسلام عبادت تلقی می شود.
حجت لاسلام محمدی مسئول دبیرخانه شورای زکات استان لرستان با بیان اینکه فرهنگ سازی یکی از راههای ترویج کار خیر در جامعه است گفت: زکات از مبانی دین اسلام است و احیای فرهنگ زکات موجب رشد معنوی و زدودن آثار فقر و تنگدستی در جامعه می شود.
حجت الاسلام محمدی قول مساعد دادند کمک های ضروری و لازم برای خانواده هایی که معلول زیر ده سال دارند را در اولویت قرار بدهند.

در این نشست بر ضرورت استفاده از وسع و ظرفیت مشارکت جمعی خیرین بمنظور بررسی و رفع مسائل و مشکلات مددجویان و جامعه هدف تاکید شد.

برچسب ها
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی باشد منتشر نخواهد شد.