Sunday, 26 May , 2024
امروز : یکشنبه, ۶ خرداد , ۱۴۰۳ - 19 ذو القعدة 1445
شناسه خبر : 2936
  پرینتخانه » آخرین اخبار, یادداشت تاریخ انتشار : 25 اسفند 1400 - 8:18 | | ارسال توسط :
یادداشت مدیرمسئول

برهمان عهد هستیم

پنج سال گذشت از بهمنی که تصمیم گرفتیم به دنیای اطلاع رسانی ورود کنیم ، پنج سالی که خود می دانیم بر ما چگونه گذشت!پنج سال گذشت از روزی که آمدیم تا متفاوت باشیم حتی اگر تنها بمانیم در دنیایی که دیگر اطلاع رسانی معطل مجوز نیست و یک گوشی ساده می تواند یک دنیا […]

برهمان عهد هستیم

پنج سال گذشت از بهمنی که تصمیم گرفتیم به دنیای اطلاع رسانی ورود کنیم ، پنج سالی که خود می دانیم بر ما چگونه گذشت!
پنج سال گذشت از روزی که آمدیم تا متفاوت باشیم حتی اگر تنها بمانیم در دنیایی که دیگر اطلاع رسانی معطل مجوز نیست و یک گوشی ساده می تواند یک دنیا را به چالش بکشد !
پنج سال گذشت با دنیایی هزینه برای نوشتن و گفتن بی انکه حاضر شویم یک تیتر را برای خوشایند هیچ مقام مسئولی به حراج بگذاریم و امروز سرافرازیم که با تمام نواقص خود اما صریح بودیم و شفاف تا جایی که بسیاری از همفکران خود را نیز رنجاندیم با تیترهایی که به حق بود اما از نگاه بسیاری گزنده!
امروز در آستانه ورود به ششمین سال انتشار دریای فرهنگ و در حالی که در دنیای مجازی نیز با پایگاه دریای فرهنگ همراه مردم هستیم یکبار دیگر قسم یاد می کنیم تا روزی که فرصت انتشار یابیم ، قدمی به عقب بازنمی گردیم و بر سرهمان عهد می مانیم حتی اگر کاغذ یارانه ای ما هرگز اختصاص نیابد، یارانه ما ناقص پرداخت شود، دستگاه های اداری کمتر نگاه حمایتی از ما داشته باشند و دولت ها همچنان به ما گلایه داشته باشند که چرا عکس ما تیتر یک صفحه شما نمی شود هرگز!
ما بر همان عهدیم !
برهمان عهد ۱۳۹۵
با گام هایی استوارتر و قلمی شفاف تر!
ما برهمان عهدیم!
بدون بیم از رنج دولت ها
امیدوار به دعای مردم استانمان!
ما برهمان عهدیم!
عهد صراحت و شفافیت !
عهد ایستادن بر سر مطالبات مردم!
و امروز در این روزهای پایانی سال دعا می کنم آنچه سالها در دوران اسارت شاهدش بودم هرگز برای هیچکدام از سربازان وطنم تکرار نشود با ثبات در امنیت و ایجاد ثبات اقتصادی در کشورم که خاکش برایم مقدس است و پرچمش برایم مبارک!
من امروز ایمان دارم که هیچ رنجی ماندگار نیست اگر همه با هم در کنار هم بدور از کینه ها برای سرافرازی نظام مقدسمان با یک شعار واحد با تکیه بر یاری خدایمان قدم برداریم!

برچسب ها
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی باشد منتشر نخواهد شد.