Saturday, 13 July , 2024
امروز : شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ - 7 محرم 1446
شناسه خبر : 1522
  پرینتخانه » آخرین اخبار, اجتماعی, طنز و کاریکاتور, لرستان, ویژه تاریخ انتشار : 25 آذر 1400 - 8:38 | | ارسال توسط :
طنزنوشته

بی خیالِ دموکراسی ، بی خیالِ شورا!

حقیقتاً این بی‌سروسامانی پارلمان شهری و این وضعیت شهرداری‌ها تنها غصه و قصه‌ی یک شهر و یک دیار نیست که اگر سری در همین گوگل بزنید آنقدر خبر عجیب و غریب می‌بینید که نگو! از درگیری عضو شورای شهر تهران با معاون عمرانی شهرداری تهران و درگیری کارگر شهرداری خرمشهر با عضو شورای این شهر […]

بی خیالِ دموکراسی ، بی خیالِ شورا!

حقیقتاً این بی‌سروسامانی پارلمان شهری و این وضعیت شهرداری‌ها تنها غصه و قصه‌ی یک شهر و یک دیار نیست که اگر سری در همین گوگل بزنید آنقدر خبر عجیب و غریب می‌بینید که نگو!

از درگیری عضو شورای شهر تهران با معاون عمرانی شهرداری تهران و درگیری کارگر شهرداری خرمشهر با عضو شورای این شهر و درگیری شهردار همین شهر با سرپرست سابق شهرداری این شهر و درگیری اعضای شورای شهر بانه بر سر انتخاب شهردار و ….

من مانده‌ام واقعاً چه اصراری به داشتن شورای شهر داریم!؟

بله؛ من هم کمی تا حدودی از دلایل ایجاد شوراهای شهر و روستا با خبرم اما عزیزم آن روزها که از مشارکت دادن مردم در تصميم‌‌گیری‌ها و دموکراسی و اینها گفتیم مردم حال داشتند که هی مشارکت کنند ، مشارکت کنند ؛ هی مشارکت کنند ، الان من دو ساعته منتظرم یکی پا بشود بگم یک لیوان آب برایم بیاورد ، مشارکتم کجا بود!

حالا نه ما تمام اصول قانون اساسی را تا تهش رعایت کردیم ، همین یک اصلمان مانده ؛ اصلا مگر در همین قانون اساسی تاکید ندارد که انحلال شوراها در صورت انحراف از وظایف قانونی ممکنه ؛ یه چک بکنند خداوکیلی کجای این شوراهای شهر در سراسر کشور لیاقت ماندگاری دارند!؟

اصلاً من دیکتاتور!

الان که خداروشکر همه دوستان طرفدار دولت سیزدهم شدید و سند دارید که از اول با رئیسی بودید الکی تو دولت روحانی می‌چرخیدید ، مگر رئیسی نگفت مشکل شهرداری‌ها محصول ارتباطات ناسالم است و افرادی را با پارتی‌بازی به شهرداری می‌آورند که گند زده‌اند به دخل و خرج حساب شهرداری‌ها!

این ارتباط ناسالم ؛ این نفوذ افراد با پارتی‌بازی که توسط من و حمید و سیامک نبوده ، خب چرا پاک نمی‌کنید اصل مساله را وقتی توان حل صورت مساله را نداریم!

اصلا ما که تا اینجایمان غرق در دموکراسی هستیم این یک جا را دموکراسی نخواستیم !

بدهید همین وزیرکشور یک شهردار منصوب کند مثل باقی انتصابات ، بدتر از انتصاب‌های دیگرش که نمی‌شود

راضی کردن مهرداد و مرتضی هم با من!

نویسنده : ابوذربابایی زاده
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی باشد منتشر نخواهد شد.