Sunday, 16 June , 2024
امروز : یکشنبه, ۲۷ خرداد , ۱۴۰۳ - 10 ذو الحجة 1445
شناسه خبر : 3085
  پرینتخانه » آخرین اخبار, سیاسی تاریخ انتشار : 28 اسفند 1400 - 16:30 | | ارسال توسط :

تغییرات آخر سالی!

در روزهای پایانی سال 1400 در لرستان ناگهان خبر چند انتصاب در استان دست به دست شد رد حالی که به نظر می رسید حکم در دست هیچکدام از مدیران منصوب شده نبود.از انتصاب مدیرکل ورزش و جوانان لرستان تا سرپرست فرمانداری الیگودرز ، انهم فرمانداری که اگر خبرش تکذیب نشود، در کمتر از یک هفته دو صاحب برایش منصوب شد
تغییرات آخر سالی!

ورزش و جوانان ، انتصاب بدون حکم وزیر!

اولین تغییر دقیقه نودی شاید ، انتصاب مدیر ورزش و جوانان لرستان بود که در عصر روز ۲۷ اسفندماه ، خبر تغییر در ورزش استان در همین پایگاه خبری رسانه ای شد و قرار بود در ۲۸ اسفندماه مراسم معارفه سید آرش قیاسیان صورت گیرد اما آرش هرچه ماند حکمی نرسید تا امان الهی همچنان مدیر باقی بماند!

اما این باعث نشد تا عاشقان تبریک انتصابات ، بنرهای خود را علم نکنند و شهر خرم آباد پر شد از تبریک بابت انتصابی که هنوز حکمش نرسیده بود.

مدیرکل نوسازی غافلگیر شد!

طی حکمی از سوی دکتر رخشانی ریس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور یونس بهاروند ایرانیا به عنوان سرپرست مدیرکلی نوسازی مدارس استان لرستان منصوب شد.

خبری کوتاه اما شوکه کننده برای مدیری که انتظار تغییر را نداشت .

اردیبهشت ۱۳۹۹ بود که امیر غفوری نژاد به‌عنوان مدیر کل نوسازی مدارس لرستان منصوب شد و وقتی آمد اتفاقا بهاروند را که آنروز معاونت اجرایی و نظارت نوسازی مدارس لرستان را برعهده داشت برکنار کرد.

 بهاروند معاونت فنی و  نظارت  اداره کل نوسازی استان، سرپرست نمایندگی نوسازی در شهرستان خرم آباد همچنین ریاست سازمان نظام مهندسی استان  را در کارنامه دارد.

انتصاب مدیر درمان تامین اجتماعی لرستان

در حکمی، دکتررامین منظمی به سمت مدیر درمان تامین اجتماعی لرستان منصوب شد و جایگزین امین بهاروند شد.این تغییر نیز بدون اطلاع رسانی قبلی صورت گرفت تا از تغییرات ناگهانی پایان سال باشد.

فرماندار الیگودرز منصوب شد 

کانال استاندارلرستان تا این ساعت خبری مبنی بر انمتصاب فرماندار الیگودرز منتشر نکرده است اما گفته می شود با حکم فرهادزیویار، صندلی فرمانداری الیگودرز به امیر دالوند رسیده است ، انهم در شرایطی که در ۲۵ اسفند ماه همین حکم برای حسینی مدیرکل حوزه استانداری لرستان زده شد.

امیر دالوند بخشدار سابق بخش مرکزی شهرستان اندیمشک و از مدیران ارشد سازمان آب و برق شمال خوزستان بوده که سابقه دو دوره مسئولیت ستاد دکتر رئیسی در شهرستان اندیمشک و نایب رئیسی ستاد محرومین و ایران قوی استان خوزستان را در کارنامه خود دارد .

برچسب ها
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی باشد منتشر نخواهد شد.