Wednesday, 17 April , 2024
امروز : چهارشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۳ - 9 شوال 1445
شناسه خبر : 8975
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 06 دی 1402 - 11:47 | | ارسال توسط :

شادی برای گل نزده/وضعیت ۰۷ تغییری نکرده است

شادی در فضای مجازی برای تعیین تکلیف پادگان 07 آرزوی تمامی شهروندان است، اتفاقی که چندی پیش رخ داد و بسیاری با استناد به خبر رای دیوان عدالت اداری درمورد این پادگان به شادی بعد از پیروزی پرداختند اما عبدالرضا قاسمی مدیرمسئول پایگاه خبری یافته در گزارشی به این موضوع پرداخت تا روشن شود این شادی برای گل نزده بوده است و وضعیت 07 تغییری نکرده است.
شادی برای گل نزده/وضعیت ۰۷ تغییری نکرده است

یافته در این گزارش می نویسد:

پیگیری‌های یافته حاکی است که چندی پیش ( پیمانکاران طرف حساب ارتش و مالکان) به عنوان خواهان پرونده شکایتی را بر علیه شهرداری خرم‌آباد و استانداری لرستان مطرح کردند؛ تحت عنوان (الزام شهرداری خرم‌آباد به صدور پروانه ساخت زمین‌های متعلق به پیمانکار).

شهرداری خرم‌آباد و استانداری لرستان با تنظیم لوایحی به شکایت خواهان پاسخ داده و خواستار رد خواسته آن‌ها شدند.

دیوان عدالت اداری با بررسی موضوع و به استناد مصوبه شورای تأمین درخواست خواهان ( پیمانکاران طرف حساب ارتش و مالکان) را رد کرده و تا زمانی که مصوبه شورای تأمین پا برجاست، شهرداری الزامی برای صدور پروانه ساخت ندارد.

این رای توسط شعبه بدوی صادر گردیده و قطعی نیست، لذا امکان اعتراض در هبات تحدیدنظر کماکان باقی است.

با این تفاسیر مالکیت پیمانکار و ارتش در قدر السهم‌شان در پادگان ۰۷ همچنان پابرجاست و اتفاق خاصی مبنی بر واگذاری کل زمین پادگان ۰۷ به مردم خرم‌آباد نیفتاده است و تا اینجای کار شهرداری الزامی به صدور پروانه ساخت ندارد.

در هر حال، شرایط به وجود آمده فعلی برای استفاده بهینه از زمین ۱۵ هکتاری پادگان ۰۷ در جهت ایجاد یک فضای فرهنگی/ گردشگری برای شهر، کماکان با ابهام مواجه بوده و رفع آن نیازمند تصمیمات سخت و قاطع بود. تصمیماتی که باید از جبران حق و حقوق ارتش با طرفیت شهرداری آغاز می‌شد و با تصویب پیمان‌های بزرگ در خصوص ایجاد یک پایگاه مردمی در مرکز استان ادامه می‌یافت که متاسفانه این مهم تا کنون اتفاق نیفتاده است…

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی باشد منتشر نخواهد شد.