Saturday, 20 April , 2024
امروز : شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳ - 12 شوال 1445
شناسه خبر : 3788
  پرینتخانه » آخرین اخبار, لرستان, ویژه تاریخ انتشار : 06 تیر 1401 - 22:07 | | ارسال توسط :

فرمانده سپاه لرستان: اساتید دانشگاه امید را در بین دانشجویان تقویت کنند

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: اساتید انقلابی همواره باید امید را در بین دانشجویان تقویت کنند، نباید امیدواری را از دست داد و زیرا با امید می توان بر قله های پیشرفت و سربلندی ایستاد.

سردار مرتضی کشکولی روز دوشنبه جمع اساتید دانشگاه آیت الله بروجردی(ره) افزود: امام خمینی (ره) با رویکرد ضد شرک و کفر آمد تا حکومت اسلامی را بنیان کند و با  پیروزی انقلاب همه ادیان الهی را زنده کرد.
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: دشمنان همواره در همه شرایط قصد ضربه زدن به نظام را دارند و یک استاد دانشگاه باید روز به روز تلاش کند تا اسلام ناب، انقلاب و نظام انقلابی بیشتر شناخته شود.
سردار کشکولی افزود: ایران اسلامی با قدرت الهی در جنگ هشت ساله پیروز میدان شد، و بعد از جنگ نیز موفقیت های ایران اسلامی مرهون خون شهدا و رهبر معظم انقلاب است.  
وی اظهار داشت: ملت ایران پشتوانه اصلی انقلاب هستند، راس قاعده انقلاب اسلامی ایران، مردم قرار دارند.

فرمانده سپاه حضرت ابالفضل (ع) لرستان گفت: مولفه های قدرت نرم جمهوی اسلامی ایران، خودباوری است و تکلیف گرایی از مولفه های قدرت در هر بستری است که باید دستاوردهای انقلاب را به بهترین شکل عنوان کنیم.  
سردار کشکولی افزود: اساتید تراز انقلاب، باید در گام اول اسلام ناب را بشناسد تا بتواند نقش خود را با نگاه اسلامی در دانشگاه پیاده کنند.

وی اظهار داشت: زمانی جنگ در میدان نبرد بود ولی امروز جنگ در خانه های ما است، تغییر سبک زندگی، فضای مجازی، ترویج بدحجابی همگی به نوعی جنگ هستند که دشمن تلاش می کند از هر طریقی ضربه بزند و از استمرار جنگ نباید غافل شد.
وی با تاکید بر جهاد تبیین، خاطر نشان کرد: روایت درست از انقلاب و جهاد تبیین ضروری است چرا که انقلاب ما بی نظیر بود و منجر به تمدن سازی شد و برای هر مشکلی که رخ می دهد باید راهکاری اندیشیده شود.
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: تعلیم و تعلم در حد عالی و تربیت دانشجو در حد اعلا باشد و با تقلب و تخلف و نمره دادن در دانشگاه مخالف هستیم و فرصت نیست بخشی از دانشجویان با نمره های خلاف واقعیت ارتقا یابند و باید با این مبارزه کرد چرا که همین دانشجو مسوولیتی را می گیرد و نمی تواند موفق باشد.
سردار کشکولی افزود: باید دانشجو را به علم آموزی و توانمندسازی سوق داد، در جامعه پردازی و اسلامی کردن جامعه دانشجو نقش مهمی بر عهده دارند، همچنین در عملیات روانی و فضای مجازی باید دانشجویان نقش خود را به خوبی ایفا کنند چرا که امروز خروجی دانشگاه، افرادی هستند که فقط مدرک می گیرند ولی باید نقش خود را در عرصه های دیگر به خوبی نشان دهند.
وی بیان کرد: امروز ایران در عرصه های دفاعی، امنیتی، سیاسی و سایر بخش ها مقتدر است و همین اقتدار سبب شده تا در صورت هر اقدامی از آنها، ۱۰ تا پاسخ داده می شود و دوران بزن در رو تمام شده است و دشمن تلاش دارد تا با استفاده از فضای مجازی و به بهانه های مختلف مردم را ناراضی نشان داده و تحریک کنند به خیابانها بریزند ولی موفق نمی شوند.
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران، مبتنی بر آرای مردم است و این موضوع در انقلاب اسلامی ایران همچنان استمرار دارد.
سردار کشکولی با اشاره به مشکلات اقتصادی افزود: دشمن در این عرصه از تحریم استفاده می کند و یک جنگ اقتصادی را پاسخ دادیم و در راستای خدمات رسانی به مردم از هیچ کوششی دریغ نشده است و تلاش می شود تا امکانات به همه جا هدایت شود و باید این دستاوردها بیان شود.
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: دشمن سعی می کند حاشیه سازی کند و حضور مردم و همایش سلام فرمانده را نشان نمی دهند چون از حضور مردم هراس دارند، از حضور مردم در اربعین و تشییع شهدا نگران هستند.

| منبع خبر : ایرنا
برچسب ها
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی باشد منتشر نخواهد شد.