Sunday, 16 June , 2024
امروز : یکشنبه, ۲۷ خرداد , ۱۴۰۳ - 10 ذو الحجة 1445
شناسه خبر : 1706
  پرینتخانه » آخرین اخبار, لرستان, ورزشی, ویژه تاریخ انتشار : 08 دی 1400 - 20:53 | | ارسال توسط :
رئیس هیات کشتی لرستان:

مسئولین به وعده‌هایی که به مدال‌اوران کشتی دادند عمل کنند

فرید بهرامی رئیس هیات کشتی لرستان در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: متاسفانه در حالی که در جوامع بین‌المللی برخی ورزشکاران ایرانی با وعده‌های وسوسه‌انگیز مالی از سوی برخی کشورها مواجه‌ هستند، در داخل کشور ورزشکاران و نخبه‌ها‌ی ورزشی ما از دنبال کردن کلاف‌های سردرگم وعده‌های خالی مسئولین خسته و ناامید شدند!

بهرامی با اشاره به مرتضی قیاسی تنها ورزشکار لرستانی کاروان المپیک ایران در توکیو و دارنده نشان برنز قهرمانی آسیا یادآور شد: باید به امثال قیاسی و قهرمانان ملی به چشم سرمایه نگاه داشت و بخش‌های مختلف اجرایی در داخل استان‌ با حمایت و احساس مسئولیت در قبالِ وعده‌های خود مسیر پُر پیج و خم قهرمانی را برای ورزشکاران ملی هموار سازند تا با این دلگرمی تنها دغدغه و دل‌مشغولی‌ یک ورزشکار کسب افتخار برای کشورش باشد.

رئیس هیات کشتی لرستان در ادامه افزود: به همان شکل که آثار تاریخی و طبیعی می‌توانند معرف یک استان باشند، حضور یک ورزشکار از یک استان کمتر توسعه‌یافته مانند لرستان در قالب تیم ملی نیز می‌تواند ضمن ایجاد غرور ملی برخی کمبودها را جبران کند و آن ورزشکار با افتخارآفرینی بعنوان یک سفیر فرهنگی شهر و دیار خود را تبلیغ کند.

رئیس هیئت کشتی لرستان تاکید کرد: ما فراموش نمی‌کنیم زمانی که مرتضی قیاسی با دوبنده تیم ملی کشتی کشورمان در المپیک و یا علی‌رضا سرلک در مسابقات جهانی به روی تشک می‌آمد، گزارش حماسی هادی عامل و تمجید این کارشناس کاربلد کشتی از قوم لر برای ما لرستانی‌ها تا چه اندازه شورانگیز بود.

فرید بهرامی داور بین‌المللی کشتی کشورمان تصریح کرد: پس از گذشت بیش از دو دهه کشتی آزاد لرستان توسط مرتضی قیاسی و علی‌رضا سرلک حضور در آوردگاه المپیک و مدال جهانی را تجربه کرد اما متاسفانه تا به این لحظه در استان لرستان غریب هستند و هیچ‌ یک از وعده‌های داده شده عملی نشده است.

بهرامی با تاکید بر اینکه حمایت از نخبه‌های ورزشی تنها در توان بودجه محدود متولی اصلی ورزش در استان‌ها نیست یاداورشد: تمامیِ دستگاه‌های اجرایی باید نسبت به این مسله احساس مسؤلیت داشته باشند.

بهرامی تصریح کرد: امیدوارم گوش شنوایی باشد و موضوع معیشت، آینده شغلی و به سرانجام رسیدن وعده‌ها به امثال قیاسی و سرلک در اولویت قرار گیرد تا بار دیگر در میادین مختلف شاهد افتخار آفرینی این جوانان برومند لرستانی باشیم.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی باشد منتشر نخواهد شد.