Thursday, 22 February , 2024
امروز : پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲ - 13 شعبان 1445
شناسه خبر : 2813
  پرینتخانه » آخرین اخبار, لرستان, ویژه تاریخ انتشار : 09 اسفند 1400 - 19:35 | | ارسال توسط :

نهمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری لرستان برترین های خود را شناخت

آیین اختتامیه نهمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری لرستان در آستانه عید مبعث برگزار و برگزیدگان بخش های دوازده گانه این جشنواره معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، آیین اختتامیه نهمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری لرستان صبح دوشنبه نهم اسفند ماه و در آستانه عید سعید مبعث با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و مدیران کل ستادی استانداری لرستان، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون فرهنگی و رسانه و مدیران ستادی اداره کل، ریاست سازمان بسیج رسانه ای لرستان و اصحاب مطبوعات و رسانه استان در تالار شهید آوینی مجتمع فرهنگی هنری ارشاد خرم آباد برگزار شد.

در بخش پایانی این مراسم بیانیه و آراء هیات داوران جشنواره متشکل از اکبر قاضی زاده، فریدون صدیقی و محمودمختاریان به شرح زیر اعلام شد:

بخش گزارش:

رتبه نخست: فاطمه دارابی از پایگاه خبری تحلیلی یافته، رتبه دوم: امین امرایی از نشریه پاییزان، رتبه سوم: سکینه بیرانوند از خبرگزاری تسنیم و شایسته تقدیر: سمیه مرادی از نشریه خروشید جانان

بخش خبر:

رتبه نخست: نصراله صیاد بیرانوند از پایگاه خبری ماژین نیوز، رتبه دوم: آزیتا یوسفیان از خبرگزاری ایسنا و رتبه سوم: پریسا قربانی نژاد از خبرگزاری فارس

بخش تیتر:

رتبه نخست: سکینه بیرانوند از خبرگزاری تسنیم، رتبه دوم: زینب سامعی از نشریه پاییزان و رتبه سوم: سعیده خورشیدوند از نشریه خورشید جانان

بخش کاریکاتور اجتماعی:

رتبه نخست: سید مصطفی جهانبخت از نشریه بامداد لرستان، رتبه دوم: حسام شفیعی از نشریه گفتار ما و رتبه سوم: یاسر دلفان از نشریه سیمره 

بخش طنز مکتوب:

رتبه نخست: پرویز گراوند از نشریه سیمره، رتبه دوم: صصادق سیفی از نشریه سیمره و رتبه سوم: نگار بهاران از نشریه بهار لرستان

بخش کلیپ:

پگاه دالوند خبرگزاری تسنیم، رتبه دوم

هیات داوران در این بخش رتبه های اول و سوم را معرفی نکرد

بخش عکس:

رتبه نخست: الهه احمدی سبزوار از قاف نیوز؛ رتبه دوم: محمد یاراحمدی از خبرگزاری ایرنا و رتبه سوم: کامین ملکی از خبرگزاری فارس

بخش مصاحبه:

هیات داوران در این بخش دو اثر از الهام بابایی چگنی، خبرگزاری ایرنا و مرضیه حافظی از خبرگزاری ایسنا را به عنوان رتبه دوم مشترک معرفی کرد

هیات داوران در بخش شعار سال هیچ برگزیده ای نداشت

بخش یادداشت:

رتبه نخست مشترک: ماشاالله اکبری از نشریه سیمره و عباس دارایی از نشریه میرملاس نو

رتبه دوم مشترک: صادق سیفی از نشره سیمره و امین امرایی از نشریه پاییزان

رتبه سوم مشترک: مراد سپه وند و حمزه فیضی پور هر دو از نشریه سیمره

بخش یادداشت کرونا و مدافعان سلامت:

هیات داوران در این بخش مصطفی شکری و رضا پهلوانی، هر دو از نشریه سیمره را مشترکا حائز رتبه دوم دانست

بخش طراحی و صفحه آرایی:

رتبه نخست: عاطفه نظری از نشریه سیمره، رتبه دوم: بهناز طولابی از نشریه تمدن روز و رتبه سوم نگار بهاران از نشریه بهار لرستان

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی باشد منتشر نخواهد شد.