Saturday, 13 July , 2024
امروز : شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ - 7 محرم 1446
شناسه خبر : 1869
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 19 دی 1400 - 14:37 | | ارسال توسط :
سرمربی تیم فوتسال بانوان پلدختر :

نگاه‌هها به ورزش بانوان بسیار ضعیف است / هیچ کسی از مسئولین پلدختر برایش اساسا ورزش بانوان اهمیتی ندارد

سرمربی تیم فوتسال بانوان پلدختر گفت : نماینده فوتبال لرستان در مسابقات دسته سوم فوتسال کشور هستیم اما برای اعزام به مسابقات با مشکل مالی دست و پنجه نرم می کنیم .

شراره محمودی افزود : این برای پلدختر تاریخ‌سازی است که بانوان مستعدش بعنوان نماینده لرستان در سطح فوتسال کشور حضور پیدا کنند اما گویا در این شهر کسی برایش اهمیتی ندارد.
وی با بیان اینکه نگاه‌هها به ورزش بانوان بسیار ضعیف است ، اظهار کرد : نه تنها مسئولین بله حتی کسانی که دست شان در کار خیر است توجهی به ورزش بانوان ندارند و این برای ما آزاردهنده است که چگونه برخی در این شهر حاضر هستند برای آقایان هم مساعدت مالی کنند و هم تجهیزات و البسه تامین کنند اما موقعی که ما مراجعه می کنیم اصلا نگاه و توجهی به ورزش بانوان ندارند .
وی تصریح کرد : ما هم دوست داریم ورزش این شهر رشد کند و چندان تفاوتی ندارد که ورزشکاران بانوان افتخار آفرینی کنند یا آقایان در ورزش آقایی کنند اما واقعا برایمان آزاردهنده است که کسی یا کسانی در این شهر هستند که حاضرند چندین میلیون صرف خرید البسه برای ورزشکار مرد کرده و یا ورودی مسابقات شان را هم پرداخت کنند تا در یک مسابقه استانی حضور پیدا کنند اما برای بانوانی که محدودیت دارند و برای این شهر افتخار آفرینی کرده و می خواهند در رقابت های کشوری حاضر شوند دست به جیب نمی شوند و نگاه مثبتی ندارند .
سرمربی تیم فوتسال بانوان پلدختر یاداورشد : در این شهر نه کسی اسپانسر ما می شود و نه خیر و نیک اندیشانی وجود دارند که برای دختران فوتسالیست پلدختری دست به جیب شود و اینگونه است که تبعیض در نگاهها مشهود شده است.
شراره محمودی بیان کرد : معدود افرادی پیدا می شوند که ما را کمک می کنند اما این کمک ها نهایتآ در حد ۵۰۰ هزار تومان است که در مقایسه با توجهی که به ورزش آقایان می شود بسیار بسیار ناچیز است و البته کسانی هم هستند که گویا سطح مسابقات دختران برایشان نازل است که بیایند و برای ورزش دختران سرمایه گذاری کنند و وقتی هم به آنها مراجعه می کنیم با نوع برخوردشان پشیمان می شویم که چرا مشکلات مالی خود را با این افراد طرح کرده‌ایم .
وی گفت : ما نه تظاهر می کنیم که چون پول نداریم به مسابقات نمی رویم و نه تهدید می کنیم که اگر کمک مان نکنند از مسابقات کنار مان می گذارند چون بلد نیستیم با این سبک رفتارها ، برای خود اسپانسر دست و پا کنیم اما به عنوان دختران این دیار محروم و مظلوم توقع داریم که اگر واقعا کسی هست که دلش برای این دختران بسوزد و دل در گروی ورزش و توسعه آن در بخش بانوان دارد می خواهیم این تیم را جهت حضور قدرتمند در مسابقات کشوری حمایت کنند .

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی باشد منتشر نخواهد شد.