Sunday, 3 March , 2024
امروز : یکشنبه, ۱۳ اسفند , ۱۴۰۲ - 23 شعبان 1445
شناسه خبر : 1533
  پرینتخانه » آخرین اخبار, لرستان, ورزشی, ویژه تاریخ انتشار : 25 آذر 1400 - 22:48 | | ارسال توسط :

پایان رقابت‌های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی کشور با کسب یک مدال طلا و دو نشانِ برنز توسط فرنگی‌کاران لرستانی

برومند طلایی شد، میرکاری و خانی‌چگنی در جایگاه سوم اوزان ۶۳ و ۹۷ کیلوگرم ايستادند. سبحان دالوند، میلاد خسروی و علی‌رضا حسنوند به ترتیب در جایگاه پنجمی اوزان۶۷ ،۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی هیات کشتی لرستان، رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی کشور و مرحله اول چرخه انتخابی تیم ملی، گرامیداشت سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید میرحسینی شهید شاخص استان طی روزهای ۲۴ و ۲۵ آذرماه در سالن امام علی (ع) شهر زاهدان استان سیستان و بلوچستان برگزار شد و در پایان تیم خوزستان بعنوان قهرمانی دست یافت.

تیم کشتی فرنگی بزرگسالان استان لرستان با ۹۱ امتیاز و تنها با اختلاف یک امتیاز نسبت به مازندران ( ۹۲ امتیازی) در جایگاه چهارم تیمی قرار گرفت.

هدایت فرنگی‌کاران بزرگسال لرستانی در این پیکارها را سید محسن موسوی، سامان نعمتی و فرهاد وفایی‌پور بر عهده داشتند.

هیات کشتی استان لرستان از مهندس رضایی و مجموعه شرکت کچ آریا پلدختر حامی ورزش کشتی کمال تشکر و تقدیر ویژه را دارد.نتایج دیدارهای رده بندی و فینال به شرح زیر است:۵۵ کیلوگرم:
فینال: رضا خدری (البرز) (شرکت نکرد) – مهرگان جهانگیری (خوزستان)، برنده
رده بندی:
مهدی کمالی (خراسان جنوبی)، برنده ۷ – کیانوش شمشیری (توابع تهران) ۵
سوم: آرش نگهداری (فارس) (توضیح محمدرضا میری از تهران سر وزن نرسید)

۶۰ کیلوگرم:
فینال: حسین جاویدی (فارس) ۳ – امیرمحمد یارمحمدزهی (خراسان رضوی)، برنده ۶
رده بندی:
احمدرضا محسن نژاد (خوزستان)، برنده ۸ – عرفان جرکنی (تهران) صفر
امید آرامی (سیستان و بلوچستان)، برنده ۱۰ – محمد جانقلی (قم) صفر

۶۳ کیلوگرم:
فینال: آرمین محب ثابت (توابع تهران) (شرکت نکرد) – شیرزاد بهشتی طلا (تهران)، برنده
رده بندی:
رضا قیطاسی (خوزستان)، برنده ۱۰ – رضا مردی (قم) ۲
سوم: اشکان میرشکاری (لرستان) – (رضا عباسی از البرز سر وزن نرسید)

۶۷ کیلوگرم:
فینال: سید مصطفی بهزادی مقدم (خوزستان) صفر- سجاد ایمن طلب (مازندران)، برنده ۹
رده بندی:
سجاد دالوند (لرستان) ۱ – محمد اسکندری (اصفهان)، برنده ۹
سعید ارجمند (فارس)، برنده ۸ – محمد قربان پور (خراسان رضوی) صفر

۷۲ کیلوگرم:
فینال: محمد غلامی (سیستان و بلوچستان الف)، برنده ۳- ابوالفضل زینتی رفاه (قم) ۳
رده بندی:
محمدرضا رستمی (فارس)، برنده ۹ (ضربه فنی)  جواد صبری پور (اصفهان) صفر
امیرحسین حاجی پور (مازندران)، برنده ۱۱ – حسین محمودی (تهران) صفر

۷۷ کیلوگرم:
فینال: امید زالی (توابع تهران) ۱۰ – برومند اصلان (لرستان)، برنده ۱۱
رده بندی:
حمید عالی زاده (اردبیل)، برنده ۹- مهدی عباسی (زنجان) ۹
علی اسکو (مازندران)، برنده ۶ – امیررضا بیگلری (مرکزی) ۱

۸۲ کیلوگرم:
فینال: عباس مهدی زاده (اصفهان) صفر – محمدامین احمدپوری (خوزستان)، برنده ۱۰
رده بندی:
محمدحسین محمودی (تهران)، برنده ۹ – امیرمحمد زاکریان پور (سیستان و بلوچستان) صفر
احمد صلح دوست (فارس)، برنده ۱۰ – سامان عزیزی (کردستان) ۹

۸۷ کیلوگرم:
فینال: مهدی ابراهیمی (قم)، برنده ۴ – علی شریفی (خوزستان) ۳
رده بندی:
میلاد خسروی (لرستان) ۱۱ – ابوالفضل چوپانی (آذربایجان شرقی)، برنده ۱۰ (ضربه فنی)
مهرداد بهرامی (تهران)، برنده ۷- حسین پاکدین (مازندران) ۵

۹۷ کیلوگرم:
فینال: محمد نصرتی (تهران)، برنده ۳- حسن قربانی (اصفهان) ۱
رده بندی:
وحید دادخواه (خراسان رضوی)، برنده ۸ – امیرحسین کریمی (کرمانشاه) صفر
امیرمحمد نوروزی (توابع تهران) صفر – مهدی خانی چگنی (لرستان)، برنده ۵

۱۳۰ کیلوگرم:
فینال: مهدی زودآشنا (تهران) ۷ – محمد سروش رنجبر (همدان)، برنده ۸ ضربه فنی
رده بندی:
فردین هدایتی (مازندران)، برنده ۷ – علیرضا حسنوند (لرستان) ۴
سجاد موسوی (خراسان رضوی) ۱ – سید سجاد مولایی (اردبیل)، برنده ۳نتایج دیدارهای بین نفرات سوم مشترک:
۵۵کیلوگرم:(خراسان جنوبی)مهدی کمالی۵(۱)- (فارس)سیدآرش نگهداری، برنده۱۰(۳)
۶۰کیلوگرم:(سیستان وبلوچستان)امید آرامی، برنده۱۰(۳)- (خوزستان)احمدرضا محسن نژاد۶(۱)
۶۳کیلوگرم:(خوزستان)رضا قیطاسی، برنده ۸(۴)- (لرستان)اشکان میرکاری۰(۰)
۶۷کیلوگرم:(فارس)سعید ارجمند، برنده ۹(۴)- (اصفهان)محمد اسکندری۱(۱)
۷۲کیلوگرم:(فارس)محمدرضا رستمی۷(۱)- (مازندران)امیرحسین حاجی پور، برنده۱۷(۴)
۷۷کیلوگرم:(مازندران)علی اسکو، برنده ۵(۳)- (اردبیل)حمید عالی زاده۴(۱)
۸۲کیلوگرم:(فارس)احمد صلح دوست۱(۱)- (تهران)محمدحسین محمودی، برنده ۵(۳)
۸۷کیلوگرم:(تهران)مهرداد بهرامی، برنده ۱۵(۴)- (آذربایجان شرقی)ابوالفضل چوپانی۶(۱)
۹۷کیلوگرم:(لرستان)مهدی خانی چگینی، برنده ۶(۵)- (خراسان رضوی)وحید دادخواه۸(۰)
۱۳۰کیلوگرم:(اردبیل)سجاد مولائی۰(۰)- (مازندران)فردین هدایتی، برنده۳(۳)رده بندی انفرادی:

۵۵ کیلوگرم: ۱- مهرگان جهانگیری (خوزستان) ۲- رضا خدری (البرز) ۳- سید آرش نگهداری (فارس) و مهدی کمالی (خراسان جنوبی) ۵- کیانوش شمشیری (توابع تهران) ۶- علیرضا حیدریان (اصفهان) ۷- مهدی احدی (گیلان) ۸- سعید تختائی (خراسان شمالی) ۹- محمد کریمی نیا (خراسان رضوی) ۱۰- مهدی کیانی هاشمی (چهارمحال و بختیاری)

۶۰ کیلوگرم: ۱- امیرمحمد یارمحمدزهی (خراسان رضوی) ۲- حسین جاویدی (فارس) ۳- امید آرامی (سیستان و بلوچستان الف) و احمدرضا محسن نژاد (خوزستان) ۵- محمد جانقلی (قم) و عرفان جرکنی (تهران) ۷- سید مصطفی رضایی (مازندران) ۸- یاسین بهرامی پور (کرمانشاه) ۹- علیرضا غریب دشتی (گلستان) ۱۰- رامین آقاخانی (چهارمحال و بختیاری)

۶۳ کیلوگرم: ۱- شیرزاد بهشتی  طلا (تهران) ۲- آرمین محب ثابت (توابع تهران) ۳- رضا قیطاسی (خوزستان) و اشکان میرکاری (لرستان) ۵- رضا مردی (قم) ۶- مرتضی نصیری (چهارمحال و بختیاری) ۷- علیرضا اسدی (اصفهان) ۸- نوید حیدری (زنجان) ۹- محمدرضا آقانیا (مازندران) ۱۰- محمدمهدی کشتکار (فارس)

۶۷ کیلوگرم: ۱- سجاد ایمن طلب (مازندران) ۲- سید مصطفی بهزادی مقدم (خوزستان) ۳- سعید ارجمند (فارس) و محمد اسکندری (اصفهان) ۵- محمد قربان پور (خراسان رضوی) و سبحان دالوند (لرستان) ۷- ابراهیم اسحقی (چهارمحال و بختیاری) ۸- امیرحسین نریمانی (کرمانشاه) ۹- علیرضا دادوند (کهگیلویه و بویراحمد) ۱۰- پیام رحیمی (کردستان)

۷۲ کیلوگرم: ۱- محمد غلامی (سیستان و بلوچستان) ۲- ابوالفضل زینتی رفاه (قم) ۳- امیرحسین حاجی پور (مازندران) و محمدرضا رستمی (فارس) ۵- حسین محمودی (تهران) و جواد صابری پور (اصفهان) ۷- بهرام معروف خانی (اردبیل) ۸- احمد خرسانی پور (خراسان جنوبی) ۹- علیرضا عبدولی (خوزستان) ۱۰- امیرمحمد حسین زاده (توابع تهران)

۷۷ کیلوگرم: ۱- برومند اصلان (لرستان) ۲- امید زالی (توابع تهران) ۳- علی اسکو (مازندران) و حمید عالی زاده (اردبیل) ۵- امیررضا بیگلری (مرکزی) و مهدی عباسی (زنجان) ۷- سینا کبیری (چهارمحال و بختیاری) ۸- حسن رضوانی (کرمان) ۸- حامد شیخ (سیستان و بلوچستان) ۱۰- علی ایمانی (خراسان رضوی)

۸۲ کیلوگرم: ۱- محمدامین احمدپوری (خوزستان) ۲- عباس مهدی زاده (اصفهان) ۳- احمد صلح دوست (فارس) و محمدحسین محمودی (تهران) ۵- سامان عزیزی (کردستان) و امیرمحمد زاکریان پور (سیستان و بلوچستان الف) ۷- امیر شاه پروری (البرز) ۹- نیاز روشنفکر (کرمان) ۱۰- پدرام نادری (کرمانشاه)

۸۷ کیلوگرم: ۱- مهدی ابراهیمی (قم) ۲- علی شریفی (خوزستان) ۳- مهرداد بهرامی (تهران) و ابوالفضل چوپانی (آذربایجان شرقی) ۵- حسین پاکدین (مازندران) و میلاد خسروی (لرستان) ۷- هاشم محمودی (اردبیل) ۸- سعید سیاه پشت (توابع تهران) ۹- محمد امیر نامجو (سیستان و بلوچستان) ۱۰- رامین نوری (هرمزگان)

۹۷ کیلوگرم: ۱- محمد نصرتی (تهران) ۲- حسن قربانی (اصفهان) ۳- مهدی خانی چگنی (لرستان) و وحید دادخواه (خراسان رضوی) ۵- امیرمحمد نوروزی (توابع تهران) و امیرحسین کریمی (کرمانشاه) ۷- صادق عبدالهی (قم) ۸- داود فلاحی (هرمزگان) ۹- آرمین صالح (اردبیل) ۱۰- محمد رضایی (مرکزی)

۱۳۰ کیلوگرم: ۱- محمدسروش رنجبر (همدان) ۲- مهدی زودآشنا (تهران) ۳- سید سجاد مولایی (اردبیل) و فردین هدایتی (مازندران) ۵- سجاد موسوی (خراسان روی) و علیرضا حسنوند (لرستان) ۷- سمکو قربانی (کردستان) ۸- محسن بهمنی (مرکزی) ۹- مسعود میرزائیان (چهارمحال و بختیاری) ۱۰- پارسا نظری (خوزستان)

برچسب ها
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی باشد منتشر نخواهد شد.