Saturday, 20 April , 2024
امروز : شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳ - 12 شوال 1445
شناسه خبر : 1936
  پرینتخانه » طنز و کاریکاتور, یادداشت تاریخ انتشار : 15 آذر 1399 - 18:50 | | ارسال توسط :

چهره‌شدن!!!

یکم همچنان معتقدم صداوسیما جای امثال فردوسی‌پور نیست البته اعتقاد شدید دارم که فردوسی‌پورها خود صداوسیما هستند
چهره‌شدن!!!


و اما سعید ابوطالب را قطعا اهل خبر خوب می‌شناسند ، سال ۸۲ بود که سعیدابوطالب و سهیل کرمی دو مستندساز شبکه دو بعد از ۱۲۶روز اسارت در عراق (بازداشت توسط امریکایی‌ها در حین ساخت یک مستند) ازاد شدند.

سهیل همان راه مستندسازی را ادامه داد اما سعید از موقعیت پیش آمده ، اوج استفاده را کرد و کاندیدا شد و رای آورد و نماینده شد …

بعد هم که رها شد از مجلس پی فیلم‌سازی را گرفت…

اما از زمان فیلم‌سازی هر مجموعه‌ای را که برای شبکه نمایش خانگی ساخت بر پایه حضور سلبریتی‌ها بود از بفرمایید شام ، ببخشید منظورم همان شام ایرانی است تا شب‌های مافیا و قبل‌تر رالی‌ایرانی…

اتفاقا همین هم باعث ناراحتی همفکرانش شد و حتی سعید و سهیل دیگر ظاهرا با هم رابطه ندارند …

اما سعید که از همان اول نشان داده بود خوب بلد است از چهره‌‌ها استفاده کند حالا چه خودش باشد چه سلبریتی‌ها ،اهمیت نداد و حتی در سکانسی از شام ایرانی خودش جلوی بازیگران مرد سینی چای را گذاشت تا نشان دهد خیلی دیگر امروزی شده!!!!!

حق هم دارد مثلا خود من،صدسال که وقت نمی‌گذارم اشپزی پروفسور سمیعی یا شفیعی کدکنی را ببینم ، اصلا همین شفیعی کدکنی قد یکی از این بازیگرها فالوور دارد ، نه والله ….

اصلا شفیعی کدکنی بلد است استوری بگذارد ،والله بعید می‌دانم….

اما چرا این وسط گیر دادیم به اقاسعید!

اولا برای من اصلا جای تعجب ندارد اگر صدتا مانند بهاره‌خانم رهنما ، هزاربار دیگر به اقوام ایرانی ویژه لرها توهین کنند ،چون قرار نیست هرکه در خانه کتاب داشت ، شعر نوشت و خوب حرف زد ما از او انتظار فرهیختگی داشته باشیم!

دوم گیریم که بهانه‌هایش درست باشد و از دهانش در رفته و منظوری ندارد….

اما سوالم اینجاست که این سیستم‌های نظارتی پخش که مثلا یک فیلم سینمایی را سالها توقیف می‌کنند مبادا مخاطب با دیدنش به فکر فرو برود ، چرا در پخش چنین توهین‌هایی سخت‌گیری از خود نشان نمی‌دهند!؟

سوالم از سعید ابوطالب است که چرا این میزان عوض شده است ، قاطی شدن با چهره‌ها برای کسب درآمد اصلا جای بحث من نیست که حق دارد دوریال بیشتر در این روزگار برای خودش کاسب شود اما این آقای مدعی چرا در مسیر چهره‌ شدن تمام اصولش را اینگونه زیرپا گذاشته حتی اصل احترام به اقوام را…!؟

و بعد من سر سوزنی نگران‌نیستم چرا که اطمینان دارم نمایندگانمان چنان درس عبرتی به توهین‌کنندگان بدهند که بیا و ببین ، می‌گویی نه ،بنشین و تماشا کن….!!!!

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی باشد منتشر نخواهد شد.